יום רביעי, 21 בינואר 2015

היו אתם תעמולה פוליטית

לא צריך ולא כדאי להתבייש, להסתתר, או לחכות לאחר כך. היו אתם תעמולה פוליטית, בהקדם האפשרי, באופן עקבי, בחודשיים הקרובים עד הבחירות.

אתם יכולים להשפיע; להבעת הדעה שלכם יש משקל עצום. כי אם תשכנעו קומץ של אנשים, אפילו חצי תריסר, ותכפילו את זה בכל מי שיקרא את הפוסט הזה, זה אלפי אנשים; אלפי אנשים הם ההבדל בין מנדט לכאן או מנדט לכאן. הם ההבדל בין מרצ של 7 מנדטים או המפלגה של אלי ישי שלא עוברת את אחוז החסימה. 

אלפי אנשים יכולים להיות ההבדל בין ביבי ראש ממשלה, ובין לבני/הרצוג ראשי ממשלה. בין מפלגת הימין הקיצוני "הבית היהודי" באופוזיציה או בקואליציה. 

האינטרנט נתן לכל אחד מכם ערוצי תעמולה עצומים, אפקטיביים, בחינם לגמרי. בפייסבוק, בצייצן, ב-WhatsApp ובדוא"ל, יש לכם גישה לאלפי אנשים, רבים מהם מכירים אתכם אישית. מחקרים הראו שוב ושוב - שום דבר לא משפיע על דעתם של אנשים כמו המלצה אישית מאנשים שהם מכירים. אם אתם ממליצים לחבריכם, מכריכם, בני משפחתם להצביע מרצ, המחנה הציוני, יש עתיד או כולנו-כחלון, הנטייה שלהם להצביע למפלגות הללו תגבר.

אם אתם ממליצים להם להצביע, הנטייה שלהם להצביע תגבר. אתם מתארים לעצמכם איך המפה הפוליטית בישראל הייתה נראית אם מיליון אזרחים שלא הצביעו בבחירות האחרונות היו מצביעים? אולי היינו רואים כנסת עם עלה ירוק; עם מפלגת עם שלום. בלי יהדות התורה; בלי ישראל ביתנו. 

בשבוע האחרון פרסמתי כמה סטיקרים פוליטיים; אפשר להעתיק אותם ולהפיץ אותם בקרב חבריכם. אפשר לשתף את הסטטוסים האלו. אפשר, קל ורצוי להכין סטיקרים בעצמכם; לכולכם ביד יש מחשב חזק עם יישומים לעריכה גרפית וגישה לרשת. 

היו אתם תעמולה פוליטית; אל תתנו לביבי להיות היחידי עם תעמולה פוליטית שמחולקת בחינם לאזרחי ישראל. 

עזרו להוציא את ביבי לפנסיה.

Grab This Widget

0 comments:

הוסף רשומת תגובה